Bez kategorii

Czy można lepiej?

W pewnym momencie, gdy Black i Deneb znalazły zainteresowanych, znalazły również miejsce czasami w bardzo drogich systemach zdałem sobie sprawę, że należałoby wykonać coś, co pchnie do przodu nasze audio.

Po rozmowie z cenionym przeze mnie Tomaszem mającym olbrzymią, rozległą wiedzę na temat różnego rodzaju okablowania otrzymałem zapytanie, niby bez sarkazmu, niby bez choćby półuśmiechu: ” A czymożna pójść o krok dalej? Czy możesz stworzyć coś lepszego? ”

Powstał nowy przewodnik nadający się do połączeń niskiego napięcia czyli typowo sygnałowy (RCA, XLR). Jak na razie nie mam odzewu odnośnie połączenia COAX – cyfrowego. Pierwsze „koty za płoty” dały mi bardzo pozytywny odzew. Test odbył się na razie u dwóch chętnych posiadaczy moich poprzedich konstrukcji Darka i Jakuba – osłuchanych i ceniących sobie zmiany jakie wprowadza okablowanie.

Faza testów musi się rozszerzyć na innych „słyszących” ale opinie dwóch kolegów nie pozostawiły cienia wątpliwości – warto iść w kierunku kompletnie nowej konstrukcji!

NIebawem pojawi się nowy kabel, czy gwiazda? tego nie jestem pewien ale watro będzie go wpiąć u siebiei przetestować.

Adam.

Related posts